Turizmas Lietuvoje | Turizmo katalogas

Turizmo objektai ir maršrutai Lietuvoje

Atidarytas Paliekio dvaras Lekėčiuose


paliekio dvarasLekėčiai – nedidelis miestelis Šakių rajone. Pušų apsuptyje įsikūrusi seniūnija yra puiki vieta pailsėti, pagrybauti ir pauogauti. Po truputį stiprinamas ir miestelio turizmas.

2015 metų gruodžio mėnesį Lekėčiuose buvo iškilmingai atidarytas naujas objektas – Paliekio dvaras. Tai nėra tikras dvaras, o tiesiog rekonstruotos neveikiančio darželio patalpos, kurios buvo pritaikytos turizmui, pramogoms, maitinimui, apgyvendinimui. Projektą įgyvendinti pavyko Lekėčių bendruomenės pirmininko, Arūno Matusevičiaus iniciatyva ir pastangomis. Taip pat didelė paspirtis buvo ir skirtos Europos sąjungos lėšos.

Taigi, Paliekio dvaras iš tikrųjų yra kultūros ir poilsio centras. Taip pat jį galima įvardinti ir kaip svečių namus, pastate iš viso yra 24 miegamieji kambariai. Taip pat centre yra vieno rūsys, kuriame bus gaminamas vynas iš Lietuviškų uogų ir vaisių. Paliekio dvaro interjerui pasirinktas prabangus baroko stilius.

Paliekio dvaro nuotraukos (Sakiai.info foto)

paliekio dvaras

paliekio dvaras


Įrašo “Atidarytas Paliekio dvaras Lekėčiuose” komentarų: 1

  1. Gerda

    Labas vakaras. Norėtume Jūsų kontaktinio numerio dėl Paliekio dvaro


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>