Turizmas Lietuvoje | Turizmo katalogas

Turizmo objektai ir maršrutai Lietuvoje

Kam keliauti į užsienį kai tiek neaplankytų vietų Lietuvoje!

24/10/2014 by Tagged with:  
Posted in: Lankytinos vietosTurizmas

novaraistis19Vos sužinoję, kad galėsite pasidžiaugti keliomis laisvomis dienelėmis, dažniausiai skubame pradėti jas planuoti. Tiesa, daugelis tautiečių klaidingai pirmiausia apžiūri visas pasaulio valstybes ir detalesnes vietas, kur jiems dar neteko apsilankyti ir visiškai pamiršta savo šalį, kuri dažnam taip mažai pažįstama. Kai egzistuoja galimybė kur kas mažiau išleisti pinigų – pirmiausia rekomenduojame pasidomėti nuostabiausiomis vietomis, kurios egzistuoja Lietuvoje ir kai būsite tikras, kad pamatėte užtektinai – pradėkite dairyti po plačius vandenis. www.minipaskola.lt padės jums susiplanuoti smagią kelionę, kuri gali visti geriausių jūsų gyvenimo tarpsiu. O kad taip nutiktų, tereikia šiek tiek laiko ir pastangų. Juk viskas pasiekiama taip paprastai.

Pateikiame įdomias vietas Lietuvoje apie kurias dar daugeli nežino. Jei jūs esate vienas iš tokių – laikas susiplanuoti šauniausią maršrutą gyvenime.

Niūronių kaimas daugeliui kur kas geriau pažįstamas kaip Arklio muziejaus buvimo vieta. Kad ir kaip daug informacijos yra pateikta internete, deja, toli gražu ne visi tautiečiai yra aplankę šią nuostabią vietą, kuri suteikia galimybę iš arčiau susipažinti su ypač lietuvišku gyvūnu – arkliu, kuris tiek padeda žemdirbio ūkyje, tiek yra geras draugas.

Pažaislio vienuolynas taip pa daugeliui yra pažįstamas tik iš nuogirdų. Tai nuostabi vieta įsikūrusi greta Kauno marių, kuri padeda surasti dvasinę vienybę ir tuo pačiu susilieti su aplinka.
Kurtuvėnų regioninis parkas po truputi vis labiau prisikelia naujam gyvenimui ir kviečia visus pasižvalgyti po senoviškai įrengtas lietuviškas klėtis ir svirnus.

Kulionys toli gražu ne daug kam girdėta vieta. Etnokosmologijos muziejus leis iš arčiau susipažinti su žiburiukais, kuriuos kas vakarą matome danguje.
Jurbarką aplankyti verta dėl atnaujintos Raudondvario dvaro sodybos ir Panemunės pilies, kurie alsuoja senove ir tuo pačiu kviečia susipažinti su istorine Lietuvos atmintimi.

www. minipaskola.lt padės jums pigiai susiplanuoti kelionės maršrutą, kuris suteiks galimybę aplankyti kuo daugiau vietų Lietuvoje. Juk kol nepažinsite savo krašto, tol negalėsite vadinti savęs tikrų šios šalies piliečiu.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>