Turizmas Lietuvoje | Turizmo katalogas

Turizmo objektai ir maršrutai Lietuvoje

Etno šventė Lekėčiuose „Miško dvasia“

18/09/2014 by Tagged with:   
Posted in: RenginiaiŠventės

Rugsėjo 20 dieną, 12 valandą Lekėčių girininkijoje organizuojama etno šventė „Miško dvasia“. Maloniai kviečiame visus dalyvauti ir savo draugus, gimines pakviesti. Šventė finansuojama kultūros rėmimo fondo, bus profesionalus „Combo“ klubo įgarsinimas, scena, dalyvaus net šeši etno kolektyvai iš visos respublikos.

Galėsite pasigrožėti Birutės Jakštienės tapybos darbų paroda, etnografinio muziejaus eksponatais po atviru dangumi, aplankyti miško muziejų girininkijoje, sudalyvauti profesionalų drožėjų ir pynėjų dirbtuvėse ir nemokamai pasimokyti drožybos ar pynimo meno. Visiems išalkusiems ir ištroškusiems nebereikės skubėti namo, vietoje galėsite sočiai pavalgyti ir alučiu ar gira atsigaivinti už prieinamą kainą. Ir dar toli garžu ne viskas: kas norėsite galėsite prekiauti bet kokiom rudens gėrybėmis, ar šiaip gaminiais, kepiniais, ar suvenyrais, prekybos vietos taip pat nemokamos, tik turėkite ant ko pasidėti prekes.

Visame Šakių rajone nėra kito tokio regiono, kuris išsiskirtų miškingumu, tai bus pirmas ir vienintelis renginys, susijęs su mišku, miško gėrybėmis rajone. Sieksime, kad tai taptų kasmetiniu, išskirtiniu Lekėčių kraštą reprezentuojančiu renginiu. Mūsų seniūnijos aplinka yra išskirtinė savo gamta (miškais, Novaraisčio ornitologiniu draustiniu, Liekės kraštovaizdžio draustiniu, zanavykų upe- Nova), ištekliais (uogos, grybai, vaistažolės). Džiaukimės tuom ir palaikykime renginio idėją.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>