Turizmas Lietuvoje | Turizmo katalogas

Turizmo objektai ir maršrutai Lietuvoje

Kelionė iš Kauno į Rygą

30/11/2013 by Tagged with:  
Posted in: Turizmas

rygaNorite keliauti iš Kauno į kaimyninės Latvijos sostinę? Ten juk tiek daug gražių vietų ir puikių renginių. Prieš kelionę verta pagalvoti ne tik apie tai ką pamatyti ar kur pavalgyti, bet ir apie keliavimo būdą. Vienas iš populiariausių – Kaunas Ryga autobusas. Šie tarptautiniai autobusų bilietai yra labai geras pasirinkimas norintiems greitai ir pigiai nuvažiuoti į reikiamą miestą.

Dažnai keliautojai nuogąstauja, kad kelionė autobusu gali labai ilgai užtrukti. Tačiau Kaunas Ryga autobusas keleivius atveža maždaug per 4 valandas. Tai nėra daug. Be to, Jums nereikia patiems sėdėti už vairo ir atidžiai vairuoti stebint kelio ženklus. Tuo metu autobuse Jūs galite ramiai sėdėti, klausytis muzikos, naršyti internete, skaityti žurnalą ar knygą, ar tiesiog ramiai snausti. Tai labai patogu, o ypatingai tokį keliavimo būdą pamėgo vyresnio amžiaus žmonės, kurie vis dažniau ryžtasi savarankiškai keliauti.

Pastaruosius kelerius metus labai išpopuliarėjo savaitgalio kelionės į Europos miestus. Juk nereikia imti atostogų ir per trumpą laiką galima pamatyti gražiausias ir lankomiausias vietas. Vis dėl to dauguma keliaujančių autobusais renkasi netolimas šalis, nes taip sutaupomas laikas skirtas kelionei ir pinigai, kuriuos išleistumėte lėktuvo bilietams. Pavyzdžiui, tarptautiniai autobusų bilietai gali būti įsigyjami į populiarias netolimas šalis: Lenkija, Estija ar Latvija. Pastaroji itin populiari. Ne tik muziejai, parkai ir į UNESCO pasaulinio paveldo sąrašą įtrauktas senamiestis vilioja turistus.

Prieš planuodami bet kokią kelionę, pasidomėkite kokios šventės vyksta Latvijos sostinėje. Pavyzdžiui, rudenį istorinėje miesto dalyje vyksta derliaus šventė. Jos metu į miestą atvyksta daugybė turistų, kurie gali mėgautis puikiais renginio momentais. Ypatingai čia gražu kalėdiniu laikotarpiu, kuomet pakilia šventine atmosfera alsuoja kiekvienas Rygos kampelis. Senamiestyje tuo metu organizuojami įvairūs šventiniai renginiai ir žinoma tokia šventė nepraeina be nuostabiosios kalėdinės eglutės. Bet kuriuo metų laiku galima atrasti daugybę pramogų ir renginių, kurie sutraukia tūkstančius lankytojų į Rygą.

Gerai suplanuota kelionė – tai jau pusė gerai pavykusios kelionės, todėl raskite laiko tam. Bet kuriuo metų laiku Kaunas Ryga autobusas veža keleivius ir užtikrina komfortišką kelionę. Tokie tarptautiniai autobusų bilietai yra puiki galimybė keliauti pigiai ir pažinti kitų šalių miestus ir miestelius, jų istoriją ir kultūrą, tradicijas ir pomėgius. Be rūpesčių suplanuota ir įgyvendinta kelionė bus puikus prisiminimas apie aplankytą miestą ir jo gražiausias vietas.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>