Turizmas Lietuvoje | Turizmo katalogas

Turizmo objektai ir maršrutai Lietuvoje

Lėktuvų bilietai – gera dovana švenčių proga

22/11/2013 by Tagged with:
Posted in: PramogosŠventėsTurizmas

lektuvu bilietaiKiekvieną kart pro langą nusišypsojus saulės spinduliukui, su nostalgija prisimename vasaros šilumą. Atrodo dar taip neseniai ja mėgavomės, tačiau vasara keliautoja – išskrido su gandrais. O kodėl mums taip pat nepakeliavus ir nesusikūrus bent trumpos, kelių dienų ar savaitės vasaros? O gal vasara yra ne vien oro šiluma, o smagūs nuotykiai ir džiaugsmas širdyje? Bet kokiu atveju, lėktuvų bilietai bet kuria kryptimi yra gera idėja, tuo labiau, jog artėja gražiausios žiemos šventės ir tai gali net tapti puikia ir prasminga dovana.

Daugybė skrydžių krypčių atveria pasaulį
Šiais laikais turime daugiau galimybių keliauti ir pamatyti platųjį pasaulį. Nors pasiklausius savo senelių, galime susidaryti įspūdį, jog ir senais laikais keliauti problemų nebuvo. Kelionės po artimuosius Azijos kraštus būdavo gana suprantamas dalykas. Visgi riba buvo – buvo sudėtinga išvykti už Tarybų Sąjungos ribų. Šiuo metu apribojimų neliko, daug kur keliauti galime laisvai, o net ir jei į kokią egzotiškesnę, tolimesnę kelionę reikia vizos- paprastai tai nėra didelė kliūtis. Keliauti tapo paprasčiau į Lietuvą atėjus mažų sąnaudų avia linijoms. Pigūs skrydžiai, daug skrydžių krypčių leidžia pamatyti visą pasaulį. Tereikia rinktis, susikrauti lagaminą ir spėti į lėktuvą.

Pigių lėktuvų bilietų medžioklė
Kalbant apie lėktuvų bilietus, dažnai pasirinkimą lemia bilieto kaina. Dažnai svarstoma, kas geriau – pirkti kaip galima anksčiau ar laukti paskutinės minutės. Vienareikšmio atsakymo nėra, tačiau nuolat keliaujantys žino, kokia įprastai būna skrydžio kaina ir nuolat stebi rinką, pastebėję itin gerą pasiūlymą – perka iškart. Dažniau perkama iš anksto, nes visgi žinant skrydžio datą lengviau susiplanuoti atostogas, pasiprašyti darbdavio atostogų, suplanuoti kas prižiūrės kaktusus ant palangės ir murkiantį augintinį. Tuo tarpu paskutinės minutės skrydis reikalauja laisvės ir galimybės viską metus išvykti iškart.

Kur įsigyti bilietus?

Yra trys variantai iš kur galite įsigyti bilietus. Pirmasis – kelionių agentūra. Jei neturite laiko ir galimybių planuoti kelionės patys, kelionių agentūra puiki išeitis. Ne tik įsigysite bilietus, bet ir bus užsakytas viešbutis, ekskursijos ir suderinti kiti kelionės niuansai. Antrasis variantas – avialinijų tinklalapiai. Jei prijaučiate vienoms ar kitoms avilinijos, kurios vykdo jus dominantį skrydį, galite iškarto pirkti bilietą avialinijų tinklalapyje. Trečias ir ko gero geriausias variantas – skrydžių bilietų palyginimo tinklalapiai. Realiai ten neperkate bilieto, bet suvedę datą, skrydžio kryptį gaunate visus populiariausių avialinijų bei bilietų pardavėjų pasiūlymus, iš kurių galite pasirinkti pigiausią, patogiausią skrydį. Tai itin patogu ir dėl to, kad sutaupote daug laiko – vienas tinklalapis agreguoja apie 10-14 pasiūlymų, tad vietoj to, kad tikrintumėte 14 skirtingų tinklalapių, jums tereikia patikrinti vieną.

Lėktuvų bilietai – geriausia dovana
Kadangi ant nosies gražiausios žiemos šventės, kodėl nepasidovanojus sau ir savo artimam žmogui kelionės? Lėktuvų bilietai šiais laikais nekainuoja brangiau už auksinius auskarus ar prabangų kaklaraištį, o kelionės įspūdžiai ir patirtis yra daug brangesnė už materialius dalykus. Padovanoti galima lėktuvo bilietus vasaros kelionei, arba pasinaudoti ilguoju kalėdiniu savaitgaliu ir išvykti į garsiausias kalėdines muges. Londonas, Paryžius, Berlynas stebina išties įspūdingomis kalėdinėmis mugėmis ir šventėmis, kuriose lauktuvių namiškiams ras net ir išrankiausi. Tuo tarpu kalėdine dvasia sklandanti mugėse užkrečia net ir tuos kurie jau seniai nebetiki Kalėdų seneliu. Taigi, lektuvu bilietai gali tapti tikrai gera dovana.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>