Turizmas Lietuvoje | Turizmo katalogas

Turizmo objektai ir maršrutai Lietuvoje

VIEŠBUTIS – RESTORANAS „Nemuno Slėnis“


Paslaptingais aukštais skardžiais pasipuošusi upė atveda mus į Nemuno kilpų regioninį parką ir vieną iš seniausių Lietuvos kurortų – Birštoną. Čia, vienoje gražiausių atkarpų, Druskų miške, ant Nemuno upės kranto, įsikūręs keturių žvaigždučių viešbutis-restoranas „Nemuno slėnis“.
Viešbutyje įrengti 31 numeris, tarp jų – 6 lauko nameliai. Pro langus atsiveria nuostabi Nemuno upės vingio panorama ir ošiantis šilas. Visi kambariai įrengti pagal aukščiausius standartus. Kambariuose yra interneto prieiga, oro kondicionieriai, garinės – hidromasažinės pirtys (mini SPA)…

MALONIAI KVIEČIAME PAILSĖTI NUO MIESTO ŠURMULIO VIENOJE GRAŽIAUSIŲ LIETUVOS VIETŲ..

Čia Jūsų lauks daugybė pramogų:

SPA CENTRAS
Siūlome visiems atgauti jėgas išskirtinio interjero SPA komplekse su mineralinio vandens baseinu, sūkurine vonia, garine bei suomiška pirtimis, kur Jūs pasijusite tarsi Jūros dugne….

MASAŽAI

KALJANO KAMBARYS
Kaljanas -tai laisvalaikio praleidimas, o ne kasdienybė ir vienas nuostabiausių daiktų iš praeities. Tai rytietiškos dvasios kambarys, skirtas išrūkyti dienos stresui. Siūlome atsipalaiduoti su draugais ar giminėmis, rūkydami turite laiko pasvajoti, jis moko kantrybės ir tolerancijos.

TRENIRUOKLIŲ SALĖ

AMERIKIETIŠKAS BILIARDAS

KREPŠINIO AIKŠTELĖ

TENISO AIKŠTELĖ

PRAMOGINIS LAIVAS
Nepakartojamos kelionės Nemuno upės vingiais, Kauno mariomis, į Rumšiškes, bei Jūsų pasirinktais maršrutais nauju pramoginiu laivu.

VALTYS

VANDENS DVIRAČIAI

REZERVACIJA TEL.:Mob.tel. 8 699 64028 ARBA info@nemunoslenis.lt

Kaip mus rasti : http://maps.google.lt/maps?hl=lt&tab=wl


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>