Turizmas Lietuvoje | Turizmo katalogas

Turizmo objektai ir maršrutai Lietuvoje

Kaimo turizmo sodybos kasmet gražėja


Kiekvienais metais vis daugiau Lietuvos kaimo turizmo sodybų pasinaudoja galimybe gauti Europos sąjungos suteikiamą paramą turizmo sodybų atnaujinimui bei naujų paslaugų turistams sukūrimui.

Dėl šios priežasties pastaraisiais metais Lietuvos kaimo turizmo lygis labai išaugo. Dauguma sodybų gautą paramą skyrė sodybų atnaujinimui bei infrastruktūros gerinimui (kokybiškesniam privažiavimui iki sodybos, vandentiekio bei kanalizacijos sutvarkymui ir tt.).

Kitos turizmo sodybos savo lėšas skyrė komfortabilių sąlygų turistams sudarymui, jog žmonės norintys ilsėtis kaime turėtų visas gyvenimo sąlygas kaip ir gerame viešbutyje.

Dar kitos sodybos pradėjo siūlyti įvairias pramogas savo svečiams. Tokias kaip pajodinėjimai su žirgais ar pasivažinėjimai su šunų kinkiniais, taip pat žvejyba, grybavimas, uogavimas, pažintiniai žygiai, ekstremalios pramogos miškuose ir tt.

Taip pat dauguma turizmo sodybų pradėjo įrenginėti įvairias sportinių žaidimų aikšteles (krepšinio aikšteles, teniso kortus), jog aktyvūs poilsiautojai turėtų ką veikti.

Tokios gerėjančios sąlygos Lietuvos kaimo turizmo savininkams leidžia tikėtis daugiau atvykstančių turistų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio miestų.

TurizmasLietuvoje.com


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>