Turizmas Lietuvoje | Turizmo katalogas

Turizmo objektai ir maršrutai Lietuvoje

Škotijos turistai Lietuvoje


Kuomet Lietuvoje vyksta koks nors didelis tarptautinis sporto renginys, tuomet Lietuvos įmonės susijusios su turizmu ir turistais, turistų pramogomis trina rankas, nes užsienio sporto sirgaliai (ypatingai turtingesnių šalių) mėgėjai pasišvaistyti pinigais.

Pateikiame konkretų pavyzdį. Vakar Kaune vyko atrankos į Europos futbolo čempionatą varžybos tarp Lietuvos ir Škotijos rinktinių. Škotijos rinktinę palaikyti atvyko net 3000 škotų. Tiek anglų, tiek ir škotų futbolo sirgaliai visuomet garsėjo polinkiu išgerti. Vakar jie tą akivaizdžiai pademonstravo.

Tūkstančiai škotų sausakimšai užpildė visus Kauno laisvės alėjos viešbučius, kavines ir barus. Visą dieną ir naktį (iki ir po varžybų) jie linksminosi minėtose Kauno miesto pramogų vietose, negailėdami nei arbatpinigių padavėjoms nei neskaičiuodami kiek pravalgė, ar kiek pragėrė.

Galima nesunkiai paskaičiuoti kiek galėjo per vieną dieną uždirbti Kauno minėtos įmonės. Įskaitant viešbučius, kavines, varžybų bilietus vienas škotas per dieną išleido apie 100 svarų. Svaro kursas šiuo metu yra šiek tiek virš keturių litų. Taigi vienas škotas išleido apie 400 litų, o 3000 škotų apie 1.2 milijono litų. Tai išties nemažai, o žinant, kad dar dauguma lieka ir kitai dienai, tai suma gali būti ir dar didesnė.

Tad sporto renginiai miestų turizmo įmonėms atneša išties nemažus pelnus. Kitais metais Lietuvoje vyks Europos krepšinio čempionatas. Tuomet šitie skaičiai Turizmo sektoriuje bus kur kas didesni.

TurizmasLietuvoje.com


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>