Turizmas Lietuvoje | Turizmo katalogas

Turizmo objektai ir maršrutai Lietuvoje

Pavilkijo kaimas


Pavilkijo kaimas yra Lekėčių seniūnijoje, Šakių rajone. Tai nedidelis kaimelis šalia Nemuno. Pavilkijys garsus savo žvyro karjerais ir automobilių bei motociklų lenktynių trasomis.

Iš ko kilo toks kaimelio pavadinimas (Pavilkijys) nesunku atspėti. Kitoj Nemuno pusėj yra miestelis Vilkija, o Pavilkijys yra to miestelio papėdėje, tereikia keltu persikelti per Nemuną. Esminis skirtumas tarp šių miestelių yra tas, jog Vilkija yra Kauno rajone, o Pavilkijys kaip ir minėjome, Šakių rajone.

Pavilkyje kiekvienais metais vyksta sportinio auto kroso varžybos, kurias pasižiūrėti susirenka žmonės iš visos Lietuvos. Tai neabejotinai reikšmingiausias kaimelio įvykis ir renginys.

Taip pat šiame kaimelyje po truputį pradedamas vystyti ir kaimo turizmas. Yra galimybė paplaukioti su vandens dviračiais, maudytis karjeruose, žvejoti (yra Nemuno senvagė). Intensyviau vystyti turizmą šioje vietoje trukdo įstatymai, nes šio kaimelio didžioji teritorija vis dar laikoma žvyro kasimo vieta, kurioje kita veikla yra neleistina.

TurizmasLietuvoje.com


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>