Turizmas Lietuvoje | Turizmo katalogas

Turizmo objektai ir maršrutai Lietuvoje

Smalininkai


Praėjusią savaitę teko viešėti Smalininkų kaime. Nors tiesa pasakius sunku Smalininkus pavadinti kaimu, nes juose gyvena beveik 1000 žmonių. Yra viena aktyvi gatvė, kurioje išsidėstę keletą parduotuvių, vaistinė, kavinė ir dar keletas svarbių bendruomenei objektų.

Kaip tik tuo metu, kai viešėjau vyko Žvejų šventė šiame miestelyje. Ši šventė vyksta jau kelis šimtus metų ir sutraukia nemažai turistų iš aplinkinių rajonų. Visą dieną vyksta įvairios varžybos ir užsiėmimai, o vakare diskoteka, fejerverkai. Šventė vyksta ant Nemuno kranto, tad atsiveria išties gražūs vaizdai.

Prieš dešimtmetį Smalininkai garsėjo sporto srityje. Čia vykdavo įvairios varžybos bei čempionatai, bet dabar jau jų sporto bazei reikalingas atnaujinimas. Po truputį atnaujinimo darbai vyksta ir realu, kad netolimoje ateityje šis miestelis vėl sulauks daugybės sportininkų ir aktyvų poilsį mėgstančių turistų.

TurizmasLietuvoje.com


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>