Turizmas Lietuvoje | Turizmo katalogas

Turizmo objektai ir maršrutai Lietuvoje

Išnykę Lietuvos kaimai


Vaikštant po Lietuvos miškus teko užklysti keletą jau išnykusių kaimų. Vienas iš įsimintiniausių mano matytų išnykusių kaimų, tai Šlekynės kaimas. Nors sena miško kelio rodyklė dar rodo, jog čia turėtų būti kaimas, tačiau apie jo kažkada buvimą gali suprasti tik iš tam tikrų ženklų. Tokių kaip sodo medžių, sodo krūmų, atskirtų žemės ruoželių, kurie leidžia suprasti kaip turėjo atrodyti sodybų išsidėstymas.

Atmosfera toje vietoje išties užburianti ir nukelianti į tuos laikus, kai kažkada čia žmonės darbavosi, bėgiojo vaikai, rūko pirkių kaminai. Tokių išnykusių arba nykstančių kaimų Lietuvoje išties daug. Būtų įdomu bent dalį tokios informacijos apie šiuos kaimus sukaupti, vistik tai mūsų kultūrinis paveldas.

Tad jei turite informacijos apie tokius kaimus, susisiekite su mumis elektroniniu paštu info@e-lietuva.net, ir jūsų turimą informaciją pateiksime TurizmasLietuvoje.com puslapyje.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>