Turizmas Lietuvoje | Turizmo katalogas

Turizmo objektai ir maršrutai Lietuvoje

Turizmas Lietuvoje


turizmas_lietuvaVisi laukiame atostogų, kai galėsime ištrūkti iš namų, pakeliauti, pamatyti daug gražių ir naujų vietų. Bet ar būtina toli keliauti, kad pamatyti kažką naujo..?

Lietuvoje yra begalės gražių ir dar ko gero daugeliui nematytų vietų. Kasmet vis daugiau kaimo turizmo sodybų atidaro duris naujiems lankytojams. O kuo turtingas Lietuvos kaimas ko gero žino kiekvienas. Visų pirma tai tyras oras, šviežias, ekologiškas maistas, gražus gamtovaizdis, natūralus gamtos kvapas..

lietuvos_kaimasTad ar verta pirmiausia keliauti po kitas Pasaulio šalis kol dar nesame dorai apkeliavę savo krašto..?

Kviečiame užsukti į mūsų Lietuvos turizmo forumą ir pasidalinti kelionių įspūdžiais po lietuviškus kampelius. Taip pat jei nežinote kur keliauti, tuo pačiu galėsite pasiklausti kitų forumo narių patarimų. Taip pat ten galėsite sužinoti ir naujausias Lietuvos turizmo naujienas ir įvykius.

Jeigu jūs atstovaujate kelionių agentūrą, informacinį turizmo centrą ar kaimo turizmo sodybą, tuomet galite užsiregistruoti mūsų turizmo kataloge.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>