Turizmas Lietuvoje | Turizmo katalogas

Turizmo objektai ir maršrutai Lietuvoje

Į Vilnių grįžta lėktuvai

17/11/2009 by Tagged with:   
Posted in: TurizmasTurizmas Vilniuje

Lapkričio 10 d. susisiekimo ministras Eligijus Masiulis susitiko su į Vilnių atvykusiu oro bendrovės „airBaltic“ prezidentu Bertoltu Flicku bei viceprezidentu ir atstovybės Lietuvoje generaliniu direktoriumi Tadu Vizgirda. Susitikimo metu „airBaltic“ atstovai informavo ministrą, kad bendrovė nuo gruodžio 18 d. planuoja pradėti reguliariuosius tiesioginius skrydžius 5 naujais maršrutais iš Tarptautinio Vilniaus oro uosto: į Amsterdamą, Berlyną, Paryžių, Romą ir Miuncheną.

„Į Vilnių grįžta lėktuvai – tokius rezultatus duoda mūsų inicijuotos pertvarkos ir taikomos priemonės oro bendrovėms pritraukti. Pradėjus skrydžius į minėtus penkis miestus bus atkurtas tiesioginis oro susisiekimas iš Vilniaus 21 kryptimi. Tikimės, kad artimiausiu metu tiesioginius reisus iš Vilniaus pasiūlys ir daugiau bendrovių. Oro bendrovių grįžimas į Vilniaus oro uostą – gera žinia ne tik transporto sektoriui, bet ir visai ekonomikai“, – sakė ministras E. Masiulis.

„airBaltic“ atstovai teigia, kad sprendimą atnaujinti kai kurias prioritetines skrydžių kryptis iš Lietuvos sostinės paskatino ir Vilniaus oro uosto sprendimas mažinti mokesčius oro linijų bendrovėms. „Manome, kad Vilniaus oro uostas sulauks stipraus keleivių srautų didėjimo ir taps vienu greičiausiai besiplėtojančių oro uostų regione”, – sakė „airBaltic“ viceprezidentas ir atstovybės Lietuvoje generalinis direktorius Tadas Vizgirda.

„airBaltic“ teigimu, tiesioginius skrydžius iš Tarptautinio Vilniaus oro uosto minėtomis naujomis penkiomis kryptimis bendrovė pradės jau gruodžio 18 d.

Nuo gruodžio 18 d. „airBaltic“ vykdys tiesioginius skrydžius į Paryžių 3 kartus per savaitę, nuo gruodžio 19 d. – į Miuncheną 4 kartus per savaitę, nuo gruodžio 21 d. – į Berlyną 3 kartus per savaitę, nuo kitų metų sausio 4 d. – į Amsterdamą 6 kartus per savaitę, nuo sausio 11 d. – į Romą 3 kartus per savaitę.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>