Turizmas Lietuvoje | Turizmo katalogas

Turizmo objektai ir maršrutai Lietuvoje

Turizmo verslo misijoje – Lietuvai aktualiausių turizmo rinkų dalyviai

05/10/2009 by Tagged with:  
Posted in: Kaimo turizmas

7-ji turizmo verslo misija „Buy Lithuania 2009“ bus išskirtinė – šiais metais užmegzti verslo kontaktų kviečiami tik aktualiausių turizmo rinkų atstovai. Verslo misijoje, kuri vyks Vilniuje spalio 7-10 d., užsienio kelionių organizatoriams pristatomos Lietuvos turizmo naujovės ir paslaugos – taip Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos siekia didinti turistų srautus iš potencialių Europos rinkų, skatinti Lietuvos turizmo verslą, pritraukiant naujų potencialių verslo partnerių.
„Kartu su mūsų šalies turizmo asociacijomis apibrėžėme konkrečias tikslines rinkas – tai artimos Europos šalys pagal atskirus regionus, iš kurių šiuo metu tikėtinas didžiausias turistų srautas. Vertinant užsienio turistų susidomėjimą Lietuva, šalies pasiekiamumą ir turistų įpročius, didžiausią dėmesį sutelkėme į Skandinaviją (Suomiją, Švediją, Norvegiją) ir Daniją, Vokietiją, Austriją ir Šveicariją bei Rusiją, Baltarusiją ir Ukrainą.“,- sako Valstybinio turizmo departamento direktorės pavaduotojas Juozas Raguckas.
Susidomėjimas turizmo verslo misija „Buy Lithuania 2009“ išties didelis: laukiama apie 50 užsienio šalių dalyvių-kelionių organizatorių iš Švedijos, Norvegijos, Danijos, Vokietijos, Austrijos, Šveicarijos, Jungtinės Karalystės, Ukrainos, Rusijos ir Baltarusijos. Savo paslaugas pristatys iki 100 mūsų šalies turizmo paslaugų teikėjų – atvykstamojo turizmo organizatoriai, SPA ir sveikatinimo paslaugų, apgyvendinimo paslaugų teikėjai, Lietuvos turizmo informacijos centrai.
Be įprastinės kontaktų mugės, vyksiančios spalio 7 d., renginio dalyviams bus suorganizuoti 2 pažintiniai turai po Lietuvą, pristatantys atskirus Lietuvos turizmo produktus: kultūrinio turizmo, SPA ir sveikatinimo, konferencinio turizmo, aktyvaus turizmo ir golfo paslaugas. Turizmo verslo misijos dalyviai, išskirtinai susidomėję sveikatinimo ir SPA turizmo galimybėmis, lankysis Vilnius, Druskininkų, Birštono, Kauno ir Trakų viešbučiuose, SPA centruose. Kelionių organizatoriai, vertinantys Lietuvos pajūrio ir aktyvus turizmo potencialą, dalyvaus pažintiniame ture po Vilnių, Nidą, Klaipėdą ir Palangą.

Valstybinis turizmo departamentas, rengiantis turizmo verslo misiją „Buy Lithuania 2009“, tikisi, kad renginys, ekonomiškai sudėtingu metu jau sulaukęs didelio kelionių organizatorių iš užsienio susidomėjimo, sudarys palankias sąlygas naujiems turizmo verslo kontaktams ir būsimam turistų srauto augimui.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>