Turizmas Lietuvoje | Turizmo katalogas

Turizmo objektai ir maršrutai Lietuvoje

„Aer Lingus“ skraidys iš Londono Gatwicko į Vilnių

28/07/2009 by Tagged with:  
Posted in: Kaimo turizmas

Praėjusį mėnesį „Aer Lingus“ kompanija paskelbė pradedanti skrydžius iš Londono Gatwicko oro uosto į Vilnių. Tai pirmas kartas, kai Airijos oro bendrovė skrydžių centru pasirinko už Airijos ribų esantį oro uostą.
Tiesioginiai skrydžiai į Vilnių bus pradėti š.m. rugsėjo 10 d. ir vyks tris kartus per savaitę – antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais. Nuo spalio 24 d. į Vilnių bus skraidoma kasdien. Šiuo metu „Aer Lingus“ porinėmis savaitės dienomis jau skraido iš Dublino į Vilnių.

Bendrovės „Aer Lingus“ bendrųjų reikalų direktorė Enda Corneille sako: „ Atrodo, kad „Aer Lingus“ skrydžiai į Europą iš Gatwicko oro uosto bus labai vertinami keliautojų, nes nuo balandžio mėnesio, kai paskelbėme apie skrydžius, jau pardavėme apie 400 tūkst. bilietų.“

„Aer Lingus“ sprendimą pradėti skrydžius iš Londono gera žinia vadina Lietuvos turizmo centro Londone direktorė Augusta Jaudegytė. „Šie metai Vilniui bei Lietuvai yra ypatingi. Mes švenčiame tūkstantmečio jubiliejų nuo tos dienos, kai Lietuva buvo pirmą kartą paminėta istoriniuose šaltiniuose, o Vilnius paskelbtas Europos kultūros sostine. Naujas, patogus ir palyginti nebrangus skrydis padės pritraukti daugiau turistų iš Jungtinės Karalystės,“ – teigia A. Jaudegytė.
„Nors Vilnius Europos kultūros sostine bus tik 2009 m., tačiau naujai pastatyta Nacionalinė meno galerija ir kiti lankytini objektai liks ilgalaikiu traukos centru ir papildoma paskata apsilankyti Vilniuje rudenį ar žiemą, kai kainos mažesnės ir miesto nėra užplūdę turistai,“- sako vienas kelionių vadovo „Bradt Guide to Vilnius“ autorių Neil Taylor.
Bilietai skrydžiams parduodami nuo birželio 9 d.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>