Turizmas Lietuvoje | Turizmo katalogas

Turizmo objektai ir maršrutai Lietuvoje

Dubline pristatytos Lietuvos turizmo galimybės

07/05/2009 by Posted in: Kaimo turizmas

Lietuvos ambasada Airijoje kartu su Lietuvos turizmo informacijos centru Londone balandžio 22 d. Dubline prestižinio Nacionalinio jachtklubo patalpose surengė pristatymą „Atrask Lietuvą – Baltijos šalių brangakmenį!“

Susipažinti su plačiu Lietuvos įvažiuojamojo turizmo galimybių spektru atvyko gausus būrys svarbiausių Airijos turų operatorių, kelionių agentūrų ir viešbučių tinklų atstovų, garsūs kelionių žurnalistai, Airijoje reziduojantys užsienio šalių ambasadoriai.

Susirinkusiuosius pasveikino Lietuvos ambasadorė Airijoje Izolda Bričkovskienė. Ji pabrėžė, kad 2009 metai yra nepakartojama galimybė apsilankyti Lietuvoje, kuri švenčia savo vardo tūkstantmetį, o Vilnius tapo Europos kultūros sostine. „Kadangi kiekvienam natūraliai kyla klausimas „Kodėl Lietuva?“, mūsų atsakymas yra „Kodėl gi ne!“. Apsilankykite Lietuvoje – Jūsų viešnagė nuo pat pirmos dienos išsklaidys bet kokias abejones ir Jūs suprasite, kodėl Jūsų pažįstami lietuviai, triūsiantys Airijoje, taip myli savo Tėvynę“ – svečiams pasakojo I.Bričkovskienė.

Lietuvos turizmo informacijos centro Londone direktorė Augusta Jaudegytė savo pranešime pristatė sudėtingos Lietuvos istorijos fragmentus, etnografinius regionus, turtingą šalies kultūrą, didžiuosius miestus, kurortus, regioninius parkus, supažindino su verslo turizmo galimybėmis. Artėjant vasaros atostogoms, išskierinis dėmesys buvo skirtas kaimo turizmui ir poilsio bei pramogų galimybių pristatymui. Svečiai buvo supažindinti su naujais turistiniais maršrutais, taip pat su Vilniaus – Europos kultūros sostinės 2009 ir Tūkstantmečio renginiais.
„Iš Airijos sostinės Dublino yra patogus tiesioginis oro susisiekimas su Vilniumi bei Kaunu. Airijos oro linijos „Aerlingus“ 3 kartus per savaitę skraidina į Vilnių, o pigių skrydžių bendrovė „Ryanair“ 4 kartus per savaitę skrenda į Kauną. Tad mes turime puikią galimybę didinti airių turistų srautą į Lietuvą“, – teigė A. Jaudegytė.

Renginio dalyviai pateikė daug klausimų, o atsakymai į juos sustiprino norą apsilankyti airiams gerai pažįstamų darbščiųjų lietuvių – vienos iš gausiausių imigrantų grupių – gimtinėje. Susirinkusiems buvo įteikti turistinės literatūros paketai. Turų operatoriai ir kelionių žurnalistai išreiškė pageidavimą, kad jiems būtų surengtos specialios pažintinės kelionės į Lietuvą.
Renginio rėmėjas – Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija ir Valstybinis turizmo departamentas prie Lietuvos Respublikos ūkio ministerijos.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>