Turizmas Lietuvoje | Turizmo katalogas

Turizmo objektai ir maršrutai Lietuvoje

Ispanijos turistai dairosi nakvynės Lietuvoje

23/04/2009 by Tagged with:  
Posted in: Kaimo turizmas

Praėjusį savaitgalį Barselonoje baigėsi 18-ą kartą surengta tarptautinė turizmo paroda „Salon internacional de turisme de Catalunya (SITC)“. Tarp 1300 parodos dalyvių iš 63-jų valstybių šioje parodoje jau trečią kartą buvo pristatytos ir Lietuvos turizmo galimybės. Per keturias parodos dienas SITC parodoje apsilankė 194.000 lankytojų. Šiemet kaip niekada didelio tiek parodos lankytojų, tiek ir žurnalistų dėmesio sulaukė Lietuvos stendas. „Ispanai, apsilankę mūsų stende, ypač domėjosi Vilniaus – Europos kultūros sostinės renginių programa, teiravosi, ar liepos ir rugpjūčio mėnesiais dar yra vietų Lietuvos sostinės viešbučiuose bei svečių namuose,“ -pasakoja Raimundas Michnevičius, Lietuvos turizmo informacijos centro Barselonoje direktorius. „Parodos metu teko bendrauti su daugeliu Ispanijos turų operatorių ir džiugu, kad šiemet beveik visi kelionių organizatoriai, kurie dirba su Europos rinka, į savo katalogus įtraukė Lietuvą bei kitas Baltijos valstybes. Tarp tokių Ispanijos turų operatorių vertėtų išskirti „Over“, „Tourist Forum“, „Exit-Tours“, „Eurovacances“, „Baraka“, „Transrutas“, Exode Viatges“, „Taranna“ ir kt. Neabejoju, kad ispanai, nepaisant sudėtingos ekonominės situacijos, keliaus ir šiemet, tačiau kelionei pasirinks trumpesnį laiko tarpą bei pigesnį viešbutį,“- sako R. Michnevičius.

Valstybinio statistikos departamento duomenimis, 2008 metais Lietuvos kolektyvinio apgyvendinimo įmonėse apsistojo 14,3 tūkst. Ispanijos turistų, t.y. 3,5 proc. daugiau nei 2007 metais.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>