Turizmas Lietuvoje | Turizmo katalogas

Turizmo objektai ir maršrutai Lietuvoje

Barselonoje – Lietuvos vaizdai

16/03/2009 by Posted in: Turizmas

Rytoj, kovo 17 d., Barselonos knygyne „Altair“, esančiame Gran Via de les Corts Catalanes, 616, atidaroma žymios ispanų fotografės Eugenijos Ortiz sukurtų nuotraukų apie Lietuvą paroda. „Tai bus mano dovana šaliai, kuri man paliko nepakartojamą įspūdį,“- pasakoja Eugenija Ortiz. Ši fotografė drauge su kitais ispanų žurnalistais Valstybinio turizmo departamento prie Ūkio ministerijos kvietimu pernai lankėsi Lietuvoje.

„Žinojau, kad ši fotomenininkė daug keliauja ir įvairiose pasaulio šalyse rengia savo parodas. Buvo smagu, kad ji praeitų metų gegužės mėnesį sutiko atvykti į Lietuvą,“- džiaugiasi Raimundas Michnevičius, Lietuvos turizmo informacijos centro Barselonoje direktorius. Pasak jo, „ispanė jaučia didelę simpatiją mūsų šaliai ir po parodos visas čia eksponuotas nuotraukas padovanos Lietuvai. Mes savo ruožtu tarsimės su įvairių Ispanijos miestų galerijomis tam, kad su šia paroda, tuo pačiu – ir mūsų šalimi susipažintų kuo daugiau ispanų“. Paroda veiks visą mėnesį. Jos oficialaus atidarymo metu svečiams bus surengtas mūsų šalies turizmo galimybių pristatymas tema „Lietuva – Baltijos jūros perlas“.

Kelionės


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>