Turizmas Lietuvoje | Turizmo katalogas

Turizmo objektai ir maršrutai Lietuvoje

Šiaurės Ispanijos turistai nori keliauti į Lietuvą

13/03/2009 by Posted in: Kaimo turizmas

Lietuvos turizmo galimybės š.m. vasario pabaigoje jau antrą kartą buvo pristatytos Ispanijos Šiaurėje esančiame Navaros regione, kuris priskiriamas Baskų kraštui. „Ispanijos statistiniai rodikliai rodo, kad katalonai ir baskai – labiausiai keliaujančios tautos šioje valstybėje. Net 70 proc. „Navartur“ parodos lankytojų nusprendžia, kaip praleis savo vasaros atostogas, būtent po apsilankymo šioje parodoje“,- sako Lietuvos turizmo informacijos centro Barselonoje vadovas Raimundas Michnevičius. Pirmąją parodos dieną mūsų šalis ir Vilnius – 2009 metų Europos kultūros sostinė buvo pristatyti Navaros regiono turizmo agentūrų darbuotojams.

Beveik visi Lietuvos stende apsilankę ispanai teiravosi, kaip lėktuvais galima pasiekti mūsų šalį. „Aiškinome, kad labai geras susisiekimas iš Navaros regiono yra per Bilbao miesto oro uostą su vokiečių aviakompanija „Lufthansa“. Bilbao miestas yra visai netoli nuo pagrindinio Navaros regiono miesto Pamplonos“,- pasakoja R. Michnevičius.
Paskutinę „Navartur“ parodos dieną buvo surengta loterija dviejų asmenų kelionei į Lietuvą laimėti. Šiemet kelionę į mūsų šalį laimėjo dešimtmetis Guillermo de la Osa. „Tai bus mano pirma kelionė lėktuvu į kitą valstybę. Keliausiu į Lietuvą drauge su savo mama“,- džiaugėsi laimėtu prizu Guillermo.

Kelionės


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>