Turizmas Lietuvoje | Turizmo katalogas

Turizmo objektai ir maršrutai Lietuvoje

Skelbiamas registracijos į VI –ąjį Vilniaus maratoną startas

16/01/2009 by Tagged with:  
Posted in: Turizmas Vilniuje

Vilniaus maratono organizatoriai informuoja, kad visi norintys dalyvauti VI –ajame tarptautiniame Vilniaus maratone, jau gali registruotis į šį renginį ir pradėti treniruotis.
Šiais metais tradicinis Vilniaus maratonas vyks rugsėjo 13 dieną (sekmadienį) ir prasidės nuo Katedros aikštės. Norintys, galės išbandyti savo jėgas ir susirungti su stipriausiais Lietuvos bėgikais klasikinio maratono (42,195 km.), pusės maratono (21,097 km.) ir mini maratono (4,2 km.) distancijoje.

Organizatoriai renginyje laukia užsienio svečių iš 20 pasaulio šalių ir daugiau nei 1500 dalyvių iš visos Lietuvos. Bėgikai, finišavę per nustatytą laiką, bus apdovanoti atminimo medaliais ir rėmėjų dovanomis.

Registracijos metu organizatoriai kviečia sekti naujienas apie su renginiu susijusias akcijas, naujoves ir galimybes išbandyti savo jėgas kituose Lietuvos bėgimuose. Apie pasiruošimą maratonui galite konsultuotis su bėgimo ekspertais.
Renginį organizuoja Vilniaus miesto savivaldybė, Lietuvos lengvosios atletikos federacija ir VšĮ „Tarptautinis maratonas“.

Renginio rėmėjai: ASICS, SUUNTO, savaitraštis „SPORTAS“, Vilniaus turizmo informacijos centras.
Nerijus Januškevičius
VšĮ „Tarptautinis maratonas“ direktorius
Tel.: 8 5 212 30 99, mob. tel.: +370 699 31 940,
el. paštas: info@maratonas.lt.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>