Turizmas Lietuvoje | Turizmo katalogas

Turizmo objektai ir maršrutai Lietuvoje

Didžiosios Britanijos dienraštis „The Times“ rekomenduoja savaitgalį praleisti Vilniuje

12/01/2009 by Tagged with:    
Posted in: Turizmas Vilniuje

Įtakingas D. Britanijos dienraštis „The Times“ britams rekomenduoja vasarą vykti į Vilnių ir patyrinėti Europos kultūros sostinės teikiamas meno pramogas. Sausio 4 d. „The Sunday Times“ kelionių priede pagrindine tema tapo sąrašas, kuriame išvardijama, kaip geriausiai praleisti 52 šių metų savaitgalius.

Šiame reitinge įtrauktas ir Vilnius. Sąrašo rengėjai pažymi, kad 2009 metais miestas tapo viena iš Europos kultūros sostinių ir britams siūlo rugsėjo viduryje (18-20 dienomis) dalyvauti renginyje „Menas netikėtose erdvėse“. „The Times“ teigia, kad tai yra vienas ekscentriškų  renginių – „intriguojantis žaidimas – meninės slėpynės, kai lankytojai kviečiami skersgatviuose, apleistuose sandėliuose ir užslėptuose kiemuose atrasti instaliacijas, parodas bei performansus“.

Reikia pažymėti, kad „Geriausių 2009 metų savaitgalių sąraše“ britams daugiausia siūloma pramogauti savo tėvynėje, retkarčiais ištrūkstant į Italiją, Ispaniją, Dubajų ir Niujorką. Tarp Rytų Europos krypčių, be Vilniaus, siūloma Slovėnija, kur rekomenduojama jodinėti baltais arkliais. Nuvykti į Lincą, antrąją Europos kultūros sostinę ir neakivaizdų Vilniaus – Europos kultūros sostinės konkurentą, sąrašo rengėjai nesiūlo.

Lietuva InterNETe


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>